Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Pogodna

Pogodna, Duninowo, pomorskie

  • 229 000 zł
  • 1 087 m²
  • 210,67 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Szkrawa...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Pogodna

Pogodna, Duninowo, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

229 000 zł

1 087 m²

210,67 zł/m²

Działka budowlana, ul. Pogodna

Zaktualizowane: 18 maja 2026

229 000 zł 1 087 m² 210,67 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 229 000 zł (210,67 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 087 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 37m; szerokość: 29m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Duninowo koło Ustki. Działka o powierzchni 1087 m2 położona zaledwie 4,5 km od pięknych piaszczystych plaż w zachodniej Ustce oraz zaledwie 4 km od samego miasta Ustki. W sąsiedztwie Rezerwat Przyrody Jeziora Modła . Działka położona na skraju wsi, w okolicy łąki, pola uprawne oraz pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy z pozwoleniem na budowę budynku jednorodzinnego parterowego. (...)

Agent

Wioletta Szkrawan

693 143...

693 143 034

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

693 143...

693 143 034

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy